Datalogic DLR-PR001

Bramowy czytnik RFID DLR-PR001 od Datalogic to model UHF dalekiego zasięgu z GPRS, odznaczający się ponadprzeciętnym odczytem RFID, wysoką mocą obliczeniową i dobrą komunikacją. Urządzenie to zostało zoptymalizowane do instalacji w bramach, obsługuje do 16 anten, może pracować w otoczeniu innych czytników (Gen 2 Dense Reader Mode) oraz zapewnia wysoką prędkość odczytu.

Działający w oparciu o architekturę sprzętową x86 embedded oraz standardowy system operacyjny Linux, czytnik bramowy DLR-PR001 ułatwia przygotowanie dedykowanych rozwiązań i oprogramowania. Moc obliczeniowa i łączność systemu sprawia, że zewnętrzny komputer wraz z okablowaniem staje się zbędny. Wynikiem tego są oszczędności związane z instalacją i obsługą, a co za tym idzie zredukowany jest łączny koszt posiadania zainstalowanych urządzeń.

Czytnik bramowy DLR-PR001 najlepiej sprawdza się w kompleksowych rozwiązaniach AutoID, gdzie dane mają być zbierane z wielu źródeł, np. czytników Smart Card, skanerów kodów kreskowych, GPS i innych czujników terenowych.

Dzięki kompaktowej i uniwersalnej postaci, a także zastosowaniu opcjonalnego, zintegrowanego modemu GPRS, czytnik można zamontować w dowolnej lokalizacji wymagającej RFID – nawet w znacznie oddalonych miejscach. DLR-PR001 umożliwia dostawcom rozwiązań dostosowanie czytnika do indywidualnych potrzeb, a co za tym idzie, tworzenie własnych, wyspecjalizowanych urządzeń.

Datalogic DLR-PR001 RFID

Cechy czytnika RFID Datalogic DLR-PR001:

  • Złącza anteny: 4 TNC (RP)
  • Komunikacja: szeregowe RS-232 (DB9); szybki port USB 2.0 Host; Ethernet 10/100BASE-T (RJ-45); GSM/GPRS (SMA) (opcjonalnie); Wi-Fi (opcjonalnie poprzez USB Host)
  • RFID: EPC C1 G2/ISO 18000-6C

Udostępnij ten artykuł