ibcsGate – system bramek RFID

ibcsGate – bramki RFID

ibcs Gate

ibcsGate umożliwia weryfikację wchodzących/wychodzących produktów bez potrzeby ich fizycznego kontrolowania czy liczenia. Paleta z towarem przechodzi przez bramkę, a system w ciągu kilku sekund potwierdza ilość umieszczonych na niej produktów i przesyła te dane na serwer. Bramki zliczają otagowane artykuły wnoszone przez pracowników np. sprzęt czy odzież. Kiedy człowiek przejdzie przez bramkę system może zarejestrować jego wejście lub wyjście. Bramka RFID jest w pełni automatyczna. Oznacza to, że nie wymaga żadnej akcji ani od człowieka przechodzącego przez bramkę, ani od administratora. Może zostać zamontowana w dowolnym miejscu ciągu komunikacyjnego, gdzie chcemy kontrolować i identyfikować przepływ produktów lub ludzi oraz alarmować w przypadku nieuprawnionego przejścia bądź wynoszenia zasobów.

Film produktowy bramki ibcsGate
RFID vs kody kreskowe
ibcsGate – bramka estetyczna
ibcsGate – korzyści z bramki RFID w przepływie zasobów
Montaż bramki RFID

Bramki RFID - rodzaje

bramka rfid ibcsGate

Zebra Technologies logoBramki RFID są oparte o dedykowaną konstrukcję i występują w trzech rozmiarach: dla osób, koszy oraz palet (lub innych dużych towarów). Istnieje możliwość dopasowania wymiaru, jak i również estetyki rozwiązania do potrzeb klienta. Bramka wyposażona jest w czytnik i anteny RFID Zebra Technologies oraz elementy zarządzające, komunikacyjne i sygnalizacyjne. Bramka jest mobilna i można ją swobodnie przemieszczać, wymaga jedynie źródła zasilania. Komunikacja z bramką odbywa się z wykorzystaniem standardu Ethernet (ewentualnie GSM).

tagi w bramce RFID ibcs Gatetagi w bramce RFID ibcs Gate
technologia RFID - bramka ibcsGate
szkielet bramki RFID ibcsGate
zabudowana bramka RFID - ibcsGate

Pobierz informacje o ibcsGate

   

  W ofercie mamy również bramkę logistyczną z detekcją kierunku ruchu ibcsDock oraz bramkę umożliwiającą automatyczną identyfikację i rejestrację zasobów oznaczonych kodem kresowym ibcsGateBarcode.

   

  Pobierz informacje o ibcsDock

   Pobierz informacje o ibcsGateBarcode

    Udostępnij ten artykuł